Spolszczony LMMS 0.4.12

Tłumaczenie Linux MultiMedia Studio w wersji 0.4.12 na język polski stało się faktem i w związku z tym z mojego konta na Dropbox można już ściągnąć paczkę deb dla architektury amd64.

 

DAW: lmms_0.4.12-PL-1_amd64.deb
MD5: 25b438c76ea68c64fd58df23c6ba4f94

 

Jeśli pracujesz pod architekturą inną niż 64-bitowa x86_64, np 32-bitową i386, spolszczone źródła można także pobrać z repozytorium Git. Aby je zdobyć należy wklepać w terminalu kolejno:

 

git clone git://lmms.git.sf.net/gitroot/lmms/lmms
cd lmms
git checkout -b stable-0.4 origin/stable-0.4

 

Pierwsza linia pobiera źródła z repozytorium do katalogu w którym aktualnie znajduje się użytkownik, druga to przejście do katalogu ze źródłami lmms a trzecia – przełączenie wersji na wersję stabilną. Tak przygotowane źródła gotowe są do następnego etapu czyli: konfigurowania, kompilacji i instalacji lub zbudowania pakietu *.deb, *.rpm czy jaki sobie życzymy. Udało mi się też dowiedzieć, że wersja 0.4.13 LMMSa będzie dostępna najprawdopodobniej w grudniu.

 

Zrzut ekranu z polską lokalizacją LMMS | Polska wersja LMMS 0.4.12

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że polska lokalizacja LMMS może nie być jeszcze doskonała i pewnie nie udało mi się uchronić przed drobnymi błędami. Jeśli masz jakiekolwiek propozycje zmian w tłumaczeniu LMMS lub zauważyłeś(aś) jakiekolwiek błędy jestem otwarty na wszelkie sugestie. Prześlij je na e-mail, albo zostaw w komentarzach. Decyzja – czy dołożysz małą cegiełkę do rozwoju spolszczenia – należy do Ciebie.

 

4 odpowiedzi na: „Polska wersja LMMS 0.4.12 do pobrania!”

 1. Unda pisze:

  dobrze się dzieje. dzięki!
  szerzej skomentuję po instalacji.

 2. ;p pisze:

  Siema ten plik pobralem na kompa ale nie wiem jak go otworzyc;p ikona biala kartka?

 3. JAN pisze:

  Siema
  nie jestem wytrawny informatykiem, ktory rozkoduje powyzzy jezyk komputerowy. Poprostu chce sciagnac LMMS w wersi polsko jezycznej, zainstalowac i tworzyc muze.
  Moje pytanie brzmi:
  jak to zrobic?
  Dziekuje z gory
  Pozdro